Ubiquiti UF-RJ45-1G - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45
Ubiquiti UF-RJ45-1G - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Ubiquiti Networks biedt een verscheidenheid aan UFiber-modules die geschikt zijn voor uw glasvezelconnectiviteitstoepassingen. Er zijn twee multi-mode-modellen beschikbaar: UF-MM-1G: SFP, 1 Gbps UF-


Verzendkosten

€ 3,95 

Verwachte levertijd

3 dag(en)

€ 23,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen

Ubiquiti Networks biedt een verscheidenheid aan UFiber-modules die geschikt zijn voor uw glasvezelconnectiviteitstoepassingen.

Er zijn twee multi-mode-modellen beschikbaar:

UF-MM-1G: SFP, 1 Gbps
UF-MM-10G: SFP +, 10 Gbps

Er zijn drie single-mode-modellen beschikbaar:

UF-SM-1G-S: SFP, 1 Gbps, BiDi
UF-SM-10G: SFP +, 10 Gbps
UF-SM-10G-S: SFP +, 10 Gbps, BiDi

Eén kopermodel is beschikbaar:

UF-RJ45-1G: 10/100/1000 Mbps

Voor handige multi-mode verbindingen die verder gaan dan de 100 meter limiet van Ethernet-bekabeling, gebruikt u de UF-MM-10G voor afstanden tot 300 m en snelheden tot 10 Gbps, of gebruikt u de UF-MM-1G voor afstanden tot 550 m en snelheden tot 1 Gbps.

Met de UF-RJ45-1G kunt u een koperen Ethernet-kabel aansluiten op een SFP- of SFP+ -slot voor afstanden tot 100 m en snelheden tot 1 Gbps.

Productinformatie:

  • Ondersteunde media: koper
  • Type connector: RJ45
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Kabelafstand: 100 m
  • Bedrijfstemperatuur: 0° C tot 70° C

Sorteren op:

Geen reviews gevonden.