Ubiquiti UF-RJ45-10G - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45
Ubiquiti UF-RJ45-10G - SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45

Ubiquiti Networks biedt een verscheidenheid aan UFiber-modules die geschikt zijn voor uw glasvezelconnectiviteitstoepassingen. Er zijn twee multi-mode-modellen beschikbaar: UF-MM-1G: SFP, 1 Gbps UF-


Verzendkosten

€ 0,00 

Standaard levertijd

Voor 16:00 besteld, morgen in huis

€ 74,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen

Ubiquiti Networks biedt een verscheidenheid aan UFiber-modules die geschikt zijn voor uw glasvezelconnectiviteitstoepassingen.

Er zijn twee multi-mode-modellen beschikbaar:

UF-MM-1G: SFP, 1 Gbps
UF-MM-10G: SFP +, 10 Gbps

Er zijn drie single-mode-modellen beschikbaar:

UF-SM-1G-S: SFP, 1 Gbps, BiDi
UF-SM-10G: SFP +, 10 Gbps
UF-SM-10G-S: SFP +, 10 Gbps, BiDi

Er zijn twee kopermodellen beschikbaar:

UF-RJ45-1G: 10/100/1000 Mbps
UF-RJ45-10G: 1/10 Gbps

Met de UF-RJ45-10G kunt u een koperen Ethernet-kabel aansluiten op SFP + -sleuf voor afstanden tot 100 m voor 1 Gbps en 30 m voor 10 Gbps

Productinformatie:

  • Ondersteunde media: koper
  • Type connector: RJ45
  • Gegevenssnelheid: 1/10 Gbps
  • Kabelafstand: 1 Gbps (Cat. 5e): 100 m, 10 Gbps (Cat. 6A): 30 m
  • Bedrijfstemperatuur: 0° C tot 70° C

Geen reviews gevonden.