TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/

Verzendkosten

€ 0,00 

Standaard levertijd

Voor 16:00 besteld, morgen in huis

€ 42,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werkt op 850nm voor zowel de zendende als de ontvangende data, wanneer hij Multi-modus glasvezel heeft en op 1310nm voor zowel zendende als ontvangende data wanneer hij de enkele modus heeft.¦Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig) of met het 19" systeem frame van TP-LINK, Auto MDI/MDI-X voor TX poort, en front paneel status LEDs. De MC220L zal zenden op verlengde glasvezel optische afstanden met gebruik van multi-modus glasvezel tot 550 m en tot 10 km bij gebruik van enkele modus glasvezel.

Uitvoering:

  • Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z
  • FX-poort ondersteunt hot-swappable
  • Vergroot de vezeloptische afstand tot 0,55 km voor meergolvige glasvezel en 10 km voor enkelgolvige glasvezel

Technische specificaties:
  • Maximum transfer distance: 10000 m
  • Verbindingstechnologie: Niet draadloos
  • Afmetingen (BxDxH): 94.5 x 73 x 27 mm
  • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 %
  • Luchtvochtigheid bij opslag: 5 - 90 %
  • LED-indicatoren: PWR, LINK, RX
  • Certificering: FCC, CE
  • Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5
  • Industriestandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Full-duplex: Y
  • Aansluitingen: 1x 1000M SC\n1x 1000M RJ45

Sorteren op:

Geen reviews gevonden.