S+31DLC10D
MikroTik RouterBOARD S+31DLC10D

S+31 DLC10D is een 10G SFP + transceiver met een LC-connector, 1310nm, voor maximaal 10 kilometer Single Mode glasvezelverbindingen. Units zijn getest en compatibel met CCR1036-8G-2S + en CCR1036-8G-


Verzendkosten

€ 0,00 

Verwachte levertijd

3 dag(en)

€ 124,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen
S+31 DLC10D is een 10G SFP + transceiver met een LC-connector, 1310nm, voor maximaal 10 kilometer Single Mode glasvezelverbindingen.

Units zijn getest en compatibel met CCR1036-8G-2S + en CCR1036-8G-2S + EM. Units zijn ook compatibel met niet-MikroTik SFP apparaten.

Productspecificaties:
  • Productcode: S+31 DLC10D
  • Data Rate: 10G
  • Afstand: 10km
  • modus: SM
  • golflengte: 1310nm
  • connector: LC
  • Formaat: SFP +

Sorteren op:

Geen reviews gevonden.