S-85DLC05D
MikroTik RouterBOARD S-85DLC05D

S-85DLC05D is een 1.25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC-connector, voor maximaal 550 meter Multi Mode glasvezelverbinding, met DDM. Units zijn getest en compatibel met RB260GS, RB2011LS, RB2...


Verzendkosten

€ 4,95 

Verwachte levertijd

3 dag(en)

€ 19,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen
S-85DLC05D is een 1.25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC-connector, voor maximaal 550 meter Multi Mode glasvezelverbinding, met DDM.

Units zijn getest en compatibel met RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2Hnd, RB2011UAS-2Hnd-IN en CCR1036-12G-4S. Units zijn ook compatibel met niet-MikroTik SFP apparaten.

Productspecificaties:
  • Productcode: S-85DLC05D
  • Data Rate: 1.25G
  • Golflengte: 850nm
  • Mode: MM
  • Afstand: 550M
  • Connector: Dual LC
  • Formaat: SFP

Sorteren op:

Geen reviews gevonden.