S-31DLC20D
MikroTik RouterBOARD S-31DLC20D

De S-31DLC20D is een 1.25G SFP transceiver met een 1310nm Dual LC-connector, voor maximaal 20 kilometer Single Mode glasvezel verbindingen, met DDM. Units zijn getest en compatibel met RB260GS, RB201


Verzendkosten

€ 0,00 

Standaard levertijd

Voor 16:00 besteld, morgen in huis

€ 32,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen

De S-31DLC20D is een 1.25G SFP transceiver met een 1310nm Dual LC-connector, voor maximaal 20 kilometer Single Mode glasvezel verbindingen, met DDM.

Units zijn getest en compatibel met RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2Hnd, RB2011UAS-2Hnd-IN, en CCR1036-12G-4S. Units zijn ook compatibel met niet-MikroTik SFP apparaten.

Productspecificaties:

  • Productcode: S-31DLC20D
  • Golflengte: 1310nm
  • Afstand: 20KM
  • Mode: SM
  • Data Rate: 1.25G
  • Connector: Dual LC
  • Formaat: SFP

Sorteren op:

Gerard Smeets - 01-11-2016 16:51

Gebruikt in combinatie met een edgeswitch 48 lite, werkt prima.