Glasvezelkabel duplex OM4 LC/LC OM4 7.5m
Glasvezelkabel duplex OM4 LC/LC OM4 - 7,5m
0 Reviews | Review toevoegen
De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1 en 10 Gb / s-toepassingen en in de toekomst

Verzendkosten

‚ā¨¬†4,95

Standaard levertijd

2 dag(en)

‚ā¨¬†21,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen
 

Glasvezelkabel duplex OM4 LC/LC OM4 (Laser geoptimaliseerd)
Multimode (50/125µ) duplex

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1 en 10 Gb / s-toepassingen en in de toekomst 40 en 100 Gb / s.
De OM4 vezel ondersteunt Ethernet, Fibre Channel, en OIF toepassingen voor groter bereik van meer dan 550 bij 10 Gb / s en voor extreem lange gebouw backbones en campus backbones van gemiddelde lengte.
Met een effectieve modale bandbreedte (EMB, ook wel laser bandbreedte) van de 4700 MHz-km (meer dan tweemaal de IEEE eisen voor 10 Gb / s op 300 meter ondersteuning), is de OM4 vezel ook bijzonder goed geschikt voor kortere afstanden voor in datacenters en high performance computing toepassingen.

Lengte: 7.5 m
Multimode OM4
Buitendiameter: 2,8 mm
Connector 1: LC-Stekker
Connector 2: LC-Stekker
Diameter leiding: 25 µ
Diameter mantel: 125 µ
Typ: Duplex
Materiaal buitenmantel: Polyurethaan (LSZH)
Drukstevigheid: 1.000 N
Buigradius verlegging: 56 mm
Bedrijfstemperatuur van/tot(°C) -20 ¦ +60
Stekkermateriaal: kunststof
Golflengte: 850 nm


100 Mbit/s: OM2/3/4 = 500m
1 Gbit/s: OM2 = 500m; OM3/OM4 =1100m
10 Gbit/s: OM2 = 82m; OM3 = 300m; OM4 = 550m

Sorteren op:

Geen reviews gevonden.