5dB LC/UPC Attenuator (Demper) voor glasvezel Single Mode
5dB LC/UPC Attenuator (Demper) voor glasvezel Single Mode
0 Reviews | Review toevoegen
Afhankelijk van de afstand sturen sommige glasvezelverbindingen een te sterk lichtsignaal uit waardoor er beschadiging kan optreden aan de appartuur. Met deze attuenuator brengt u het signaal omlaag w

Verzendkosten

‚ā¨¬†4,95

Standaard levertijd

Voor 16:00 besteld, morgen in huis

‚ā¨¬†9,99 *
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
Bestellen
 

Afhankelijk van de afstand sturen sommige glasvezelverbindingen een te sterk lichtsignaal uit waardoor er beschadiging kan optreden aan de appartuur. Met deze attuenuator brengt u het signaal omlaag waardoor de apparatuur niet overbelast raakt. 

Deze demper is geschikt voor Single-mode verbindingen met LC connectoren en verzwakt het signaal met 5dB.

  • Verminderingsnauwkeurigheid: +/- 0,5 (1-10) +/- 1,0 (11-30) v
  • Operating Wavelength (nm): 1310/1550
  • Maximum Optical Input Power: 200mW
  • Bellcore Compliant: Wavelength Independent (DWDM)
  • Demping; 5 dB

Sorteren op:

Geen reviews gevonden.